Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
w Marszewie

Dane teleadresowe placówki

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie

Marszew 22, 63-300  Pleszew

NIP: 617-17-96-776, REGON: 000099748

tel/fax +48 62 742 13 61

Godziny pracy:

Sekretariat uczniowski czynny od poniedziałku do piątku od godziny 700 do 1500.

W dni zjazdów szkół dla dorosłych sekretariat jest czynny w piątek od godziny 700 do 1700

Kontakt elektroniczny:

  • Dyrekcja Szkoły – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sekretariat Dyrekcji – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sekretariat Uczniowski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Dział Księgowości – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Dział Kadr – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Biblioteka Szkolna – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostatnia zmiana: Aktualizacja danych teleadresowych
Zmiany w dokumencie dokonał: Malwina Wrzeszczyńska
Data zmiany: 20-07-23 10:19
Informacja: Pełny rejestr zmian niniejszego dokumentu dostępny jest dla zainteresowanego po złożeniu wniosku o udostępnienie informacji publicznej.